Data dodania: 30 maja 2017

5 urodziny Webanywhere

Miesiąc maj w Webanywhere sponsoruje liczba 5

To dokładnie 5 lat temu pierwsza noga stanęła w naszym katowickim biurze, to właśnie wtedy z naszego ekspresu wysączyła się pierwsza kawa, i to właśnie w maju 2012 zatrudniliśmy tu pierwsze zespoły techniczne.

Lata lecą… a my nadal jesteśmy elastyczni, proaktywni, ciekawi nowych rozwiązań, a pracę wykonujemy od tak, dla fun-u.

Było już o firmowych wartościach? Ufff… było… to lecimy dalej 😉

5 lecie to nie lada okazja. Wykorzystaliśmy ją zacnie!

Przygotowania tego dnia zaczęły się już rano…

By punkt 12:30 spotkać się w naszym ‚ping-pong room-ie’.

Tak! To nasz tort! Był wielki! Malinowy! I z dokładką. Czasem nawet potrójną!

Wiemy wiemy… wakacje za pasem, tort taki słodki raczej, kaloryczny… więc by zbilansować posiłki i przygotować się na wakacyjne wojaże drugą część imprezy przenieśliśmy na zewnątrz. W Parku Śląskim zorganizowaliśmy grilla. Mięsko było już wtedy takie bardziej fit, półmiski z sałatkami (bez majonezu) naładowane witaminami.No to się zbilansowało. Byleby tylko Ola na Fun Friday nie kupiła hot dogów…
ale o Fun Friday napiszemy kiedyś w piątek…

O jedzeniu było? Było! Ufff… to teraz o konkursie 🙂

5 lat. Całkiem sporo. Wydarzyło się niemało. Postanowiliśmy sprawdzić jak dobrze pracownicy znają naszą firmę. Kto nad swoim biurkiem ma zdjęcie świnek morskich? Jaki jest wewnętrzny numer telefonu do naszego CEO? Jaki jest w firmie stosunek Ślązaków do Zagłębiaków? My już wiemy. Lauretów poznacie po zdobytych nagrodach… czapce ze śmigiełkiem, okularami święcącymi w ciemności, zestawie kaczek kąpielowych i innych gadżetach. Niektórych spotkacie też w piątek na mieście 2h wcześniej niż zwykle, jedną z nagród było bowiem wcześniejsze wyjście z pracy.

O! I jeszcze na koniec pokażemy jak jest nas dużo! 79!

I ciągle rośniemy… nie zmieściliśmy się na zdjęciu, więc… mamy film 🙂


A na deser jeszcze krótkie podsumowanie…


Za rok świętować będziemy kolejną rocznicę, zajrzyj do zakładki kariera na naszej stronie internetowej, znajdź coś dla siebie, aplikuj i świętuj 6 lecie Webanywhere razem z nami!