Data dodania: 14 maja 2015

3 lata Webanywhere w Polsce!

Czy w słoneczne majowe dni, kiedy nasze oczy coraz cześciej wędrują w stronę okna zamiast ekranu komputera, pracownicy Webanywhere z chęcią siedzą w biurze? Odpowiedź może i zaskakująca ale brzmi tak!

Dlaczego?

Ponieważ maj w naszej firmie obfituje w niezapomniane wydarzenia. Nie tak dawno mieliśmy okazję świętować trzecią rocznicę Webanywhere w Polsce. Trochę z tej okazji, a trochę po to by wiosna zagościła również w naszym biurze odmalowaliśmy na zielono nasz meeting room. Na jednej ze ścian z inicjatywy pracowników powstał obraz przedstawiający katowicki spodek. Ściana wygląda przepięknie (co można podziwiać na poniższych zdjęciach), a co najważniejsze nic tak nie integruje jak wspólna praca! W niedalekiej przyszłości planujemy podobne projekty w innych pokojach, bo zależy nam by miejsce, gdzie spedzamy wiekszość naszego dnia nie było tylko stanowiskiem pracy, a miejscem przyjaznym, sprzyjającym kreatywności oraz integracji.

Również w maju z inicjatywy naszych programistów zorganizowany został Development Showday. Był to długi dzień, gdyż niemal każdy chciał opowiedzieć o swoich projektach oraz przedstawić “lessons learnt” projektów już zakończonych, jednakże nikt nie narzekał. Była to niepowtarzalna okazja na podniesienie swoich kwalifikacji, a dla pozostałych pracowników okazja by zobaczyć jak wygląda programowanie od podszewki.

Po wyczerpującym, choć niezwykle ciekawym dniu nadeszła pora na prawdziwe świętowanie. Całą grupą odwiedziliśmy zaprzyjźnioną knajpkę na Gliwickiej, która serwuje (potwierdzamy) najlepszą pizzę w Katowicach… Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że w maju naszym pracownikom naprawdę chce się siedzieć w biurze? 🙂